wigoma - W pogoni za szczęściem

Wyniki rozdania.

Komentarze: 10

Witam Was bardzo serdecznie :-)

Zgodnie z obietnicą zapraszam na wyniki rozdania.

Na moje zaproszenie do zabawy odpowiedziało czternaście osób i każda z nich otrzymała swój numer – zgodny z kolejnością zgłoszenia. Ponieważ nie mam numerowanych komentarzy – uporządkuję tutaj listę zgłaszających się dziewczyn.

1. Aguch_
2.Otylia88
3.Emilka
4. Czarodzielnica
5. Ela A.
6. Sol
7. N1989
8. Diuna
9. Monique05
10. Rama
11. a.pe
12. Kasia
13. milena23x
14. Agnieszka O.

 

Do kogo uśmiechnie się szczęście?
O tym niech zadecyduje wirtualna „maszyna losująca” ;-)
Uwaga, uwaga  …

Wygrywa zgłoszenie nr 1 i jego autorka Aguch_ :-)
Jak widać sprawdza się dobrze znane powiedzenie, że „kto pierwszy, ten lepszy” ;-)

Serdecznie gratuluję zwyciężczyni i dziękuję pozostałym osobom za zainteresowanie, wszystkie „lubię to” oraz piękne komentarze :-)
Oczywiście zapraszam do odwiedzania mojego bloga. Już niedługo szykuję dla Was kolejną niespodziankę ;-)

Ps. Ze zwyciężczynią skontaktuję się drogą mailową:-)

 

Komentarze

a.pea.pe

Każdego dnia czekam na jakiś nowy wpis, ale wciąż milczysz… Upominam się więc – Wigomo nakarm swój blog soczystym wpisem, bo inaczej zagłodzisz go (i nas) na śmierć… :*

iiwoonaaiiwoonaa

gratuluję :)
u mnie się tyle działo, że zupełnie wyleciało mi Twoje rozdanie z głowy ;-)

Aguch_Aguch_

Od ogłoszenia wyników rozdania minęło już ładnych parę dni. Niestety nie miałam za bardzo dostępu do internetu.
Jest mi szalenie miło,że udało mi się zdobyć nagrodę w Twoim pierwszym rozdaniu. Dzisiaj odebrałam przesyłkę. Bardzo mi się podoba,szczególnie nie mogę się oprzeć zapachowi wazelinki!

Jeszcze raz bardzo dziękuje :)

alexalex

Wiem jak uwielbiasz sukienki, ja się zdziwiłam, ze jest taka krótka no i piersi… swoich pięknych okrągłych cycuszków tam nie wsadzisz, ja muszę dziwnymi metodami ją zakładać, a niewiadomo jakich dużych tez nie mam ;> a rozmiar do S (UK 10) – coz pozostaje nosic do czarnych 6-denowych rajstop:D:)**

moniquemonique

Paletka świetna, ma 7 kolorów matowych i 5 błyszczących :) Można fajne makijaże dzienne zrobić, ja swój mam dzisiaj od 9 rano i teraz już mi trochę zeszło, ale cienie trzymały się bardzo dobrze (z tym, że miałam jak zwykle podłożoną bazę ;) ):))

SolSol

A wiesz, nawet myślałam o tym, by rozbić ten lotniczy artykuł na dwa wpisy (właśnie przez ilość fotek). I tak wybrałam tylko kilkadziesiąt zdjęć spośród kilkuset zrobionych… Tyle że nie byłam pewna czy będzie zainteresowanie tym wpisem, a poza tym nie ma w nim wiele tekstu, głównie zdjęcia (za słabo się znam na lotnictwie, by dużo o tym pisać). Więc gdybym zrobiła dwie części, to już w ogóle byłyby strasznie ubogie w tekst i chyba dziwnie by to wyglądało… ;)

Bałam się że wpis będzie się długo ładował przez taką ilość fotek, ale są solidnie pomniejszone, więc nie jest tak źle. Zresztą to chyba zależy od tego, jaki kto ma komputer i Internet.

Pozdrawiam

Sol

SolSol

Szczerze mówiąc, to nie wiem, kiedy ten dom się tam pojawił, ale też mam wrażenie, że niedawno. Po prostu wszystko wyglądało na dość nowe… W Zakopanem byłam po raz pierwszy w życiu i tylko przez kilka godzin (Alien zabrał mnie tam w ramach niespodzianki, bo wiedział, że nigdy tam wcześniej nie byłam, ale tego samego dnia mieliśmy wesele w rodzinie i musieliśmy się spieszyć, by na nie zdążyć). Mam nadzieję, że jeszcze tam kiedyś wrócę, bo bardzo mi się ta mieścina spodobała… :)

Sol

PS. Dopiero od Ciebie się dowiedziałam, że istnieje coś takiego, jak ta strona do losowania… Fajna rzecz! :)

moniquemonique

Gratulacje;))

a.pea.pe

Moje gratulacje :))

werawera

gratuluje