wigoma - W pogoni za szczęściem

Prosto z serca.

Komentarze: 10

Kochany synku!

Za oknem noc, Ty słodko śpisz a ja piszę swój pierwszy list do Ciebie. Chciałabym napisać Ci o kilku bardzo ważnych literach, które będą razem z Tobą przez długie, długie lata.

Pierwsza z nich to litera „M” jak Mama. To ona jest teraz całym Twoim światem, przytula Cię w chwilach radości i smutku, całuje na dzień dobry i dobranoc i jest zawsze przy Tobie.

Jest też litera „T” jak Tata, ktoś równie ważny jak mama, choć często nieobecny. To do niego uśmiechasz się gdy wraca z pracy i jego silne dłonie unoszą Cię do góry. To oni każdego dnia z ogromną miłością  odkrywają przed Tobą otaczający Cię świat.

Literka „S” należy do Ciebie, do małego, cudownego Synka, bez którego ich życie byłby smutne, szare i ponure. Razem tworzycie literkę „R” czyli Rodzinę, w której Ty jesteś najjaśniejszym i najważniejszym punktem. Ich serca – serca Twoich rodziców już zawsze będą należeć do Ciebie. Zawsze będą Cię kochać, bez względu na to co wydarzy się w przyszłości.

Literki o których piszę, to literki miłości, dostałeś je z chwilą pojawienia się na tym świecie. Z czasem poznasz ich o wiele więcej, ale te są najważniejsze gdyż wypływają prosto z serca, które mówi jedno – kocham Cię najmocniej i najbardziej na świecie.

Komentarze

Aguch_Aguch_

Czytając to, jednocześnie cisnął mi się na usta uśmiech oraz odczułam wzruszenie.

a.pea.pe

Pierwszy list – bezcenna pamiątka :) A treść tego listu to słowa pisane miłością :)

Ja napisałam list do mojego synka, jeszcze zanim się urodził. Być może kiedyś ujawnię jego treść, ale dzisiaj za bardzo się waham…

wigomawigoma

Bardzo dziękuję za te wszystkie miłe komentarze :-)

SolSol

Myślę, że te pustki na ulicach miały wiele wspólnego z tym, iż było wówczas ponad 30 stopni w cieniu i większość ludzi chowała się w kawiarniach, pod parasolami (mieli tam nawet wiatraczki, które stale opryskiwały siedzące wewnątrz osoby delikatną mgiełką wody). Na słońcu ciężko było wytrzymać, więc ten, kto mógł, unikał niezacienionych przestrzeni. Poza tym, dla porównania, w moim mieście z kolei w czasie weekendów i w tygodniu po godz. 19.00 ruch praktycznie zamiera. Czasami idąc przez miasto spotyka się wtedy raptem kilka osób. To chyba dlatego, że po pierwsze: miasto jest mniejsze, a po drugie: nie ma w nim czegoś takiego jak nocne życie… W Krakowie nawet późną nocą bywa tłoczno… ;) Alien jest zachwycony moim miasteczkiem, twierdzi, że o wiele łatwiej i spokojniej się po nim jeździ, Warszawa jest pod tym względem bardzo nerwowa…

Pozdrawiam

Sol

:)

iiwoonaaiiwoonaa

to niesamowita pamiątka :* i najważniejsze w naszym życiu literki

Sol i AlienSol i Alien

Gdy Twój synek nauczy się czytać, będzie zachwycony tym wpisem… ;)

CzarodzielnicaCzarodzielnica

Czytając ten tekst przypomniała mi się pewna piosenka… Piękny utwór, nie znam drugiego tak pięknego związanego z macierzyństwem. Piękna kołysanka.
http://www.youtube.com/watch?v=7M2sYTBAIjs
Wsłuchaj się w tekst…
„Gdy budzę się słysząc ten cichutki płacz
Blisko przy Tobie
gdy tylko zechcesz, pocałunkami Cię uśpię i cichym szeptem.”

TusiaTusia

Piękny zbiór tych najważniejszych literek :)

ana705ana705

Piękne… bo prosto z serca. Nie myślałaś, by zacząć pisać książki, wiersze, cokolwiek, by poznało Cię więcej ludzi? :)

TajemnicaTajemnica

Jest Pani prawdziwą, uczuciową artystką :)